| nayer0197 a întrebat:

Am o colega la liceu si ne intelegem destul de bine...eu am de mers cu autobuzul vreo 10 km pana acasa si merge si ea cu acelasi autobuz si vorbim mult, radem si la scoala suntem destul de apropiati, ea vine si ma ciupeste, astazi a venit si mi-a aranjat parul...credeti ca e interesata de mine?

5 răspunsuri:
| alecsalecs a răspuns:

Oau unde locuiesti tu si unde este liceul tau de parcurgi o distanta atit de mare?
si doi sa ti raspund la intrebare.
te avertizez sa ai grija cu aceste gesturi si sa nu cumva sa confunzi o relatie amicala foarte stransa cu una care poate tu ti o doresti acum daca ea este foarte draguta cu tine tu ce faci "sari pe ea?laughing)" scuza mi expresia dar ai mare grija sa nu o pierzi! ok?

| nayer0197 explică (pentru alecsalecs):

Locuiesc in Fetesti...si mersi pentru sfat big grin...nu am avut niciodata intentia sa "sar pe ea" laughing

| alecsalecs a răspuns (pentru nayer0197):

Off Acum pe bune asa reactionezi de fiecare data cind te intelegi bine cu vreo fata? Sunt curios ce ai fi facut daca toate fetele din liceu sareau pe tine si te ciupeau si iti aranja un pic ..cravata de la gat ce ai fi facut atunci?laughing) Eu te sfatuiesc sa gandesti cu creierasii aia de sus ok? si sa nu te mai gandesti una doua la prostioare... of of biata fata se comporta frumos cu tine si tu una doua ti sau aprins... picioruselelaughing)

| PsihinG a răspuns:

Cu siguranta ii place de tine, acum e randul tau sa fi mai indraznet si sa afl ce sentimente are ea fata de tine.Bafta.

| Allergikaa a răspuns:

Pai cu siguranta are un interes fata de tine, dar poate te place ca pe un prieten numaihappy. E singura? Daca da si iti place de ea ai putea sa incepi sai faci apropouri, sau mici glumite de genu "ce bine aratam impreuna" astfel o sai dai de inteles.