| katalina2 a întrebat:

am o dilema.Imi place de un coleg de clasa de vreo 2 ani, dar nu asm avut niciodata curajul sa ii spun pentru ca mi se pare foarte frumos, ma intimideaza, ma fastacesc in preajma lui. Dar ce s-a intamplat...am fost la un chef al unui coleg, de majorat, ne-am distrat toti, am dansat, apoi, obosititi dupa dans eu si colegul meu ne-am retras pe o canapea, in afara ringului de dans.( ne-am retras doar amandoi din coincidenta). Acolo, el s-a lasa cu capul pe picioarele mele...eram in al noualea cer, nu am mai fost atat de apropiati. I-am bagat mana prin par, iar apoi m-a muscat de.***de cateva ori.Va rog, sa nu radeti. Apoi, eu m-am retras, intr-un fel m-am speriat, nu ca m-a durut sau ceva, am fost socata(nu am mai avut nici un prieten). El a devenit serios, apoi a mers iar la dans, si am vorbit ca si cum nu s-a intamplat nimic. Intrebarea mea este, simte el ceva pentru mine? sau de ce a facut gestul acesta? Eu chiar il plac, am zis, de doi ani, si nu stiu, oare este asta un semn ca simte si el ceva pentru mine? Rog raspunsuri serioase, fara misto.Mersi!(am 18 ani)

Răspuns Câştigător
| Maya_8602 a răspuns:

Buna, stiu cum este sa nu iti dai seama daca simte ceva, cumva la acel chef a consumat ceva?(sa nu te superi)sau poate chiar simte, dar nu vrea sa iti dai seama, si odata pe mess poti sa vorbesti cu el ceva timp sa va simtiti bine.si sa ii spui ca simti ceva pentru el.si daca zice ceva rau si te dezamageste.macar stii ca ai fost sincera! mult noroc, poate mai vorbim! pa-pa

1 răspuns:
| TotEu1993 a răspuns:

Fiecare semn din partea unui baiat lasa cate o intrebare pentru fete.Eu cred ca baiatul nu stia cum sa iti arate ca te place si a baut putin sa isi faca curaj.Vezi mai date si uh pe langa el si atunci vei vedea.Bafta