| katalina2 a întrebat:

am o dilema.Imi place de un coleg de clasa de vreo 2 ani, dar nu asm avut niciodata curajul sa ii spun pentru ca mi se pare foarte frumos, ma intimideaza, ma fastacesc in preajma lui. Dar ce s-a intamplat...am fost la un chef al unui coleg, de majorat, ne-am distrat toti, am dansat, apoi, obosititi dupa dans eu si colegul meu ne-am retras pe o canapea, in afara ringului de dans.( ne-am retras amandoi din coincidenta). Acolo, el s-a lasa cu capul pe picioarele mele...eram in al noualea cer, nu am mai fost atat de apropiati. I-am bagat mana prin par, iar apoi m-a muscat de.***de cateva ori.Va rog, sa nu radeti. Apoi, eu m-am retras, intr-un fel m-am speriat, nu ca m-a durut sau ceva, am fost socata(nu am mai avut nici un prieten). El a devenit serios, apoi a mers iar la dans, si am vorbit ca si cum nu s-a intamplat nimic. Intrebarea mea este, simte el ceva pentru mine? sau de ce a facut gestul acesta? Eu chiar il plac, am zis, de doi ani, si nu stiu, oare este asta un semn ca simte si el ceva pentru mine? Rog raspunsuri serioase, fara misto.Mersi!(am 18 ani)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu nu pricep de ce naiba te'a muscat.
Ma rog, trecem peste.
Doar el stie ce simte, presupunand e cam greu.
Aia a fost o apropiere, un gest dar daca ar fi fost mereu asa ai fi putut zice : te place sau face misto.
Dar asa nu prea ai cum sa iti dai seama.

1 răspuns:
| Phutui a răspuns:

Eu zic sa nu iti faci sperante degeabahee hee daca nu vorbesti cu el nu o sa stii. sau roaga o prietena mai dezghetata sa il traga de limba tongue