| katalina2 a întrebat:

Salut lume! am o nelamurire.Imi place de un coleg de clasa de vreo 2 ani, dar nu am avut niciodata curajul sa ii spun, pentru ca mi se pare foarte frumos, ma intimideaza, ma fastacesc in preajma lui. Dar ce s-a intamplat.am fost la un chef al unui coleg, de majorat, ne-am distrat toti, am dansat, apoi, obosititi dupa dans eu si colegul meu ne-am retras pe o canapea, in afara ringului de dans.( ne-am retras amandoi din coincidenta). Acolo, el s-a lasat cu capul pe picioarele mele...eram in al noualea cer, nu am mai fost atat de apropiati. I-am bagat mana prin par, iar apoi m-a muscat de.***de cateva ori.Va rog, sa nu radeti. Apoi, eu m-am retras, intr-un fel m-am speriat, nu ca m-a durut sau ceva, am fost socata(nu am mai avut nici un prieten). El a devenit serios, apoi a mers iar la dans, si am vorbit ca si cum nu s-a intamplat nimic. Intrebarea mea este, simte el ceva pentru mine? sau de ce a facut gestul acesta? Eu chiar il plac, am zis, de doi ani, si nu stiu, oare este asta un semn ca simte si el ceva pentru mine? Rog raspunsuri serioase, fara misto.Mersi!(am 18 ani)

Răspuns Câştigător
| Pandaaa a răspuns:

Te-a muscat de? laughing nu esti prea explcita? Sani sau lenjerie? happy
Ok, varsta isi spune cuvantul. 18 ani, poate arati bine, insa la varsta asta nu cred ca mai trebuie sa fii timida. Nu e ceva normal happy Du-te la el, vorbiti despre anumite chestii, si indirect incepi sa ii adresezi despre ce crede el despre tine, daca simte ceva pentru tine, il poti intreba ce a fost cu gestul facut la petrecerea de care ne-ai povestit etc.

9 răspunsuri:
| SimonaAdina a răspuns:

Parerea mea este ca un baiat care te place cu adevarat nu face astfel de gesturi, a facut acel gest cu un scop, ori sa vada cum reactionezi, ori vrea doar sa intretina relatii sexuale cu tine.Sincera sa fiu eu nu as accepta nici unui baiat sa-mi faca asta.Ai grija ce fel de baiat placi.Gandestete un baiat care te place vrea de la tine sex, sau pentru inceput sa iti faca o ipresie buna?! Gandeste bine.Iti doresc succes.

| YepIsSuspended a răspuns:

Pai normal ca te placehee hee
Dar cred ca ii e rusine sa zica pentru. ca crede ca tu nu il placismug
>prin *** se refera la ''s**''laughing(un mic indiciu)

| YepIsSuspended a răspuns:

A...atunci de c**
lol

| carolina_8072 a răspuns:

Pai daca sunteti in aceeasi clasa e ceva mai usor. dar ar trebui sa te apropi de el mai mult, sa-l intrebi de teme, daca are o anumita melodie si sa fii mereu bine dispusa. Sa zambesti, sa fi cat mai feminina sa zic deoarece o sa vada deosebirea dintre tine si colegele tale; o sa te vada intr-un fel mai speciala pana cand intr-o zi cand plecati de la scoala il tragi de o parte la poarta scolii la iesire si il intrebi ce a fost cu faza aia atunci cand te-a muscat apoi dupa ce iti raspunde ii spui asa:uite in tot acest timp petrecut la scoala si la petreceri m-ai facut sa simt ceva pentru tine...in fine las-o balta " si pleci cu capul in jos si daca chiar te place o sa vina dupa tine happy asta e ideea mea. cheia e sa stii sa-l ademenesti mult succes:*

| Dragos_5226 a răspuns:

Eu cred ca te iubeste cumpara niste durex si baga tare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal sunt Ana si e misto povestioara ta si eu in scoala mi-a placut la fel de cineva si nu i-am zis decat dupa cativa ani si nu se astepta dar imi spunea ca eu arat bine dar el acum nu imi mai place de el. poate ca si el simte ceva pentru tine dar nu vrea sase arate si nu i te arata nici tu lui ca nu cumva dupa sa se schimbe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt de acord cu Simona. Nu cred ca daca un baiat te place face astfel de gensturi. Gandeste. te mai binewinking.

| katalina2 explică:

M-a muscat de "jos". intelegeti voi.nu de sani.

| katalina2 explică:

Nu de c**. in fata jos, na...laughing