| katalina2 a întrebat:

Intrebare adresata baietilor(pot raspunde si fete daca vor, desigur)! Ce intelegeti voi prin faptul ca un baiat musca o fata de *****? s-a intamplat intre mine si un coleg la un chef, inainte nu mai vorbisem decat despre scoala.Mentionez ca imi place mult colegul acesta, dinainte sa faca chestia asta. M-a muscat, apoi s-a intors pe ringul de dans. Oare ma place si el?

2 răspunsuri:
| Pandaaa a răspuns:

Poate era tipu' respectiv beat si nu stia ce face?
Sau poate vroia sa iti faca sex oral, cine stie? De ce nu il intrebi pe el? Doar el stie adevaratul raspuns.Noi iti dam doar presupuneri.

| Lex8 a răspuns:

Pai tu cam ce crezi? happy Adica nu cred ca o face din hobby...