| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am o fata in clasa si imi cam place de ea. Problema este ca ea la scoala sta doar cu fetele si e mai retrasa de fel. Cand o intreb ceva pe mess sau pur si simplu o salut, imi da seen si raspunde peste o zi, doua. Nu cred ca ma place, s-o las balta?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca DA. Fata respectiva nu manifesta fata de persoana ta nici un fel de sentiment spiritual sau de atractie. Cauta si gaseste-ti alta. Succes!