| Alexaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Buna TPU love struck nu am mai intrat de mult pe site straight face imi cer scuze, dar avut niste probleme de familie si nu mi-a ars de net.Acu ca totul a revenit la normal, as vrea sa cer o parere straight face
Hmmm thinking Am un coleg in clasa si de o saptamana, 2. Stau cu el in banca :d Vreau sa zic ca ne tachinam zi de zi cu tot felul de tampenii. Joia trecuta, am ramas 5 minute cu el in clasa si "ne certam " si m`a luat dintr`o data >:" mi-a dat un sarut >8- de si acum il visez. Il plac foarte mult si tot incerc sa-i arat asta. Nu stiu daca el o fi inteles ceva din reactiile mele. Dar daca m`a sarutat, ma place? sau a fost doar un implus? Tin sa precizez ca si vineri, la plecare m`a sarutat si ieri l`am sarutat eu straight face Deci, mor dupa el straight face dar intrebarea e daca si el ma place. Voi ce ziceti? Adica voi v-ati tachina cu cineva care nu va place? v-ati saruta cu cineva pe care nu placeti? Eu nu., Tin sa precizez ca pe mess vorbim doar chestii de genu " buna... ce faci! pa " dar la scoala... vorbim in fiecare ora si fiecare profesor ne face observatie big grin stau la el in brate si de ex, azi l`am pensat :d Prea marfa >8-
Voi ce credeti?straight face eu una nu vreau sa ma arunc asa in fata.nu vreau sa regret ceva. Ajutati`ma cu pareri cat mai sincere :*

2 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Cu siguranta te place! Ar fi bine, totusi, ca in timpul orelor atentia voastra sa fie indreptata spre lectii, ar fi indicat de asemenea sa si invatati bine.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tind să cred că sunteţi la un pas de a fi împreună, dacă nu cumva el crede asta deja. Nimeni nu sărută şi nu ţine în braţe pe cineva doar aşa, de dragul de a avea o ocupaţie. Mai ales că s-a lăsat şi pensat! Ce băiat neîndrăgostit ar accepta să faci tu asta? Eu zic că ar trebui să profiţi de aceste momente şi să laşi lucrurile să meargă de la sine. Sunteţi pe calea cea bună!
P. S.: Da, şi-a dat seama că îl placi. Cu siguranţă!