| Mihai1000 a întrebat:

Salut, am o întrebare, daca mi-am dat drumul pe pasarica prietenei mele poate ramane însarcinata?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La 13 ani este doar o fantezie sexuala, nu ceva real.

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca ''ti-ai dat drumul'' :
-- PE ''pasarica'' posibilitatea sa ramana insarcinata este = cu 0 (zero)
-- IN vaginul ''pasaricii'', atunci posibilitatea este variabila de la 0% la 100%
-- a.) sansa este de 0% daca ''iti dai drumul'' intr-o zi INFERTILA
-- b,) sansa creste la 100% daca ''iti dai drumul'' intr-o zi FERTILA
Sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Dacă după aia și-a băgat canarul sau perușul (sau ce păsărică vei fi stropit tu acolo) în vagin, și era și în perioada fertilă - atunci sunt "șanse" să fi rămas gravidă.

| Emilian65 a răspuns:

Nu, daca nu ejaculezi in vaginul ei si nu este in perioada fertila.

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Sofer a răspuns:

Dacă nu a ajuns înăuntru. Nu rămâne însărcinată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Pe", nu. "în", da.