| maria12340976 a întrebat:

Am o intrebare. Daca un baiat merge inainte la toaleta si eleimina sperma si dupa o fata merge, aceasta poate ramne insarcinata.

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Mai las o naibii de treaba ca nu se ramane asa usor insarcinata, deci nu poate ramane

| xBya a răspuns:

Da, depinde daca e sau nu capacul ridicat!

| maria12340976 explică (pentru xBya):

Cum adica?

| DeeaMarry a răspuns (pentru maria12340976):

A zis la misto.
Sansele sunt extrem de mici. E chiar imposibil.
Gandeste-te ca spermatozoizii nu rezista mult in contact cu aerul, iar sperma aceea ar ajunge cu mare dificultate in vagin.

| xBya a răspuns (pentru maria12340976):

Pai daca el ejaculeaza pe capacul buzii practic, si tu te asezi peste, apoi faci pe Degetica, se poatebatting eyelashes

| maria12340976 explică (pentru xBya):

rolling on the floor)