| AndreiIonut2004 a întrebat:

Am o intrebare, eu am 16 ani si am 1 iubita de 2 ani, o iubesc, poate unii o sa spuneti ca doar mi se pare ca o iubesc dar chiar o iubesc dar simt ca imi ascunde ceva, ce pot face?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti face nimic, fiindca nu poti forta pe cineva, sa-ti spuna ceva ce nu doreste.
Poate s-a plictisit de relatia cu tine, ori poate are pe altul.

| RowseRj a răspuns:

Bă eu zic să faci pe spionul. Poate este ceva ce te va afecta într-un mod negativ. E mai bine pentru tine să afli dacă te va afecta pe viitor. Nu trebuie să știe nimeni. Fă-o în secret

| RaAlexandra a răspuns:

De ce nu esti sincer? Spune-i ce te doare si discutați despre asta, poate este doar in mintea ta