| Gimiki97 a întrebat:

Bună TPU!... Aş avea o întrebare care îmi trebuie un răspuns... Dacă unei fete îi place un băiat care este mai mare decât ea şi nu se cunosc prea bine, iar el vrea să o cunoască dar în schimb este indiferent faţa de ea. Asta ce înseamnă după părerea voastră.

Răspuns Câştigător
| adywow a răspuns:

Ca fata sa stea linistita, parerea mea daca vrea ceva serios

| Gimiki97 explică (pentru adywow):

Da dar e chestia ca virtual nu raspunde, nici macar nu o baga in seama si in in relitate ii face sperante dupa fuge. Gaseste niste motive idioate doar pentru a pleca.

| adywow a răspuns (pentru Gimiki97):

Eu zic, ca acel baiat nu vrea nimic serios happy

3 răspunsuri:
| Flavius2106 a răspuns:

Inseamna ca baiatul nu vrea o relatie serioasa cu ea!