| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare pentru baietii care se epileaza pe langa penis si testicule. Eu nu pot spune ca chiar ma epilez...pentru ca eu doar imi tai parul din jurul penisului si de pe testicule cu foarfeca.
Ca sa aiba 1-1, 5 cm ca sa nu ma irite
Voi cum procedati/de ce?

Răspuns Câştigător
| Lawliet14 a răspuns:

Ia-ti o masina de ras si pe obiect folosesti bicul de ras. Pentru ca-n rest daca nu folosesti masina, te-ai putea irita. Ar mai exista o varianta, sa mergi la salon la epilare, dar noi suntem barbati.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Cumpara si foloseste o masina de tuns electrica sau un mini trimer. happy

| MihaiNicu23 a răspuns:

Eu la fel ca tine.

| Ether a răspuns:

Cumpara o crema de epilat la farmacie si urmeaza instructiunile dupa ce ai dat bine de tot. Rezultatele is mai bune decat orice alta metoda de ras.

| dalexbun a răspuns:

Este crema de epilat, la supermarket.