| ToTuleOK a întrebat:

Salut am o intrebare pentru fete!
Am 15 ani arat destul de bine si inca nu am avut nici o prietena pentru ca toate fetele pe care le intaleam erau cam usuratice si nu vroiam sa imi complic viata.Dar acum am o colega in clasa de care imi place, ea are ceva tupe nu prea este timida si vreau sa o invit in oras.
Daca o sa ma sarute ce senzatie o sa am?

3 răspunsuri:
| maryand12 a răspuns:

Nu cred ca se va intampla din prima, dar daca s-ar intampla ar fi...frumos...adica daca tu esti un baiat mai timid si o si placi cu adevarat o sa fi in al 9lea cerwinking

| maryand12 a răspuns (pentru maryand12):

Apropo,asta ar fi o intrebare pentru baieti(pentru fete daca ai vrea sa stii cum se simte fata.)

| Leah a răspuns:

Pai stai mai mult pe langa ea sa te asiguri ca nu e ca si celalate "usuratice".
Invit-o in oras si lasa ca totul sa decurga de la sine.big grin
Curaj, doar esti baiat laughing.
Si...intoarce-te aici sa ne spui cum a iesit intalnirea voastrabatting eyelashes