| alexionut45 a întrebat:

Salut am o intrebare pentru toate fetele:cum va plac baietii cu sau fara par pe picioare si aspectul fizic:slab,mediu, gras sau musculos?

21 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

N-am eu treaba cu parul lui de pe picioare. E alegerea lui daca se epileaza sau nu. Si nu ma vad cu un baiat gras sau musculos

| AnaBejenaru a răspuns:

Cat timp imi place, nu mai conteaza nimic din ce-ai spus mai sus.Dar nu imi plac baiaetii care se epileaza, si nici aia exagerat de grasistraight face.

| catalina_2916 a răspuns:

Atat timp cat imi place astea sunt nimicuri..bine nu pot sa zic k m-ar putea atrage unul exagerat de gras si plin de par din cap pana-n picioare.dar nici unul metrosexual..deja n ar mai fi barbatwinking

| iulia_7948 a răspuns:

La varsta voastra baietii n-au oricum par pe picioare.

| Azµre a răspuns:

Ce fel de băiat ar mai fi dacă nu ar vea blană pe el? Iar aspectul este discutabil de la caz la caz.

| h3r a răspuns:

Urât, așa ca mine.

| Exilee a răspuns (pentru h3r):

Bun venit-n lumea mea!laughing

| h3r a răspuns (pentru Exilee):

Nu, bun venit tu! phbbbbt

| Exilee a răspuns (pentru h3r):

Okwinking

| raluk27 a răspuns:

Par pe picioare: daca e slab, cu par dar nu foarte des, gen maimuta. Daca e genul care merge la sala si are muschii de la picioare lucrati, fara par.
Aspect fizic: slab, mediu sau musculos, numai nu mic si gras sau gras

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu păr, clar. Ce naiba, e mascul, nu femeie. Așa ceva nu se face, fiecare mascul cu obiceiurile sale, nu ne apucăm să le amestecăm. Ăsta nu e un semn că lumea evoluează, ci că se prostește.
Aspectul să fie ok, moderat, nici eu nu sunt o țâțoasă și vreau să fie undeva la nivelul meu, nu aș vrea să ies cu un culturist (nu îmi inspiră încredere față de obiceiuri și probabil violență). Poate nici nu merit și nu îmi trebuie mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Un băiat trebuie să fie îngrijit, curat.
Mă interesează mai mult caracterul, prea puţin aspectul fizic.
Te pup!

| Foxyyyy a răspuns:

Daca se epileaza pe picioare nu-i barbat.Pai slab, mediu, asta nu are asa mare importanta thinking

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Daca nu are par pe buttholes nu face 2 bani.

| AnonymousTPU007 a răspuns:

Doar cei gay se epileaza pe picioare rolling on the floorFrate, esti barbat...

Răspuns utilizator avertizat
| acidickiddo a răspuns:

Imi plac baietii ingrijiti, inteligenti si care arata bine.Care se ingrijesc, intr-un cuvant. Daca isi epileaza parul pe picioare, nu este nicio problema.Este alegerea lui.Dar putini o fac, pentru ca nu vor sa para feminini la acest aspect.

| viki16 a răspuns:

Sa Aiba Un Pic De Par dar si fara ie ok slab/mediu sa aiba muschi normal si sa fie bun la pat funda?

| DianaIonita a răspuns:

Inalti si cu muschi si fara par pe picioare, de obicei, dar daca baiatul ma face sa zambesc, si sa ma simt bine cu el, nu conteaza cum arata

| mimibuli a răspuns:

1.Baieti orice ar face no sa aiba par pe piciore (te epilezi cumva?)
1.slabi dar nici cat o scobitoare si nici cat grasu xxxxxxxl