| Annonimouss a întrebat:

Intrebare pentru fete: Va plac baietii care au par pe picioare sau nu?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Atat timp cat am sentimente pentru baiatul/barbatul respectiv chiar nu ma intereseaza daca are sau nu par pe picioare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Stii ca frumusetea e trecatoare!
Imi plac baietii ingrijiti.
Dar mai important e caracterul.
Te pup!

| 8mariastar a răspuns:

Sa stii ca unele fete nu se uita la parul dupa piciore dar zic ca mie sincer nu imi place

| zDenYz a răspuns:

Buna pentru mine nu ar conta frumusetea corpului sau ci a sufletului sau.

| teodora24 a răspuns:

Mie una nu prea imi plac, dar conteaza cel mai mult caracterul!winkingwinkingwinking

| EmyEmyy a răspuns:

Nu doar infatisarea conteaza mai sexy beast laughing

| AlexaaAle a răspuns:

Depinde...daca e foarte mult iti dai seama ca e deranjant, dar daca este mai putin e ok. Multi considera ca "a te epila pe picioare" inseamna sa fi gay dar nu e asa, inseamna sa fi ingrijit