| ゼロの a întrebat:

Salut am o intrebare referitoare la dragoste.Am in clasa o fata cu care imi petrec majoritatea timpului.Cand vorbesc cu ea paraca aud o timiditate in vocea ei si se inroseste putin si nici pe mess nu imi da pace, dar can o intreb daca ma place ea zice tare si raspicat ca nu.Eu o plac foarte mult.Si cateodata paraca aud ce gandeste mai ales noaptea cand vorbim pe mess parca stiu ce va scrie inainte sa o faca.Intrebarea mea este daca acea fata ma place sa un.Si cum so o abordez ca sa imi zica adevarul pentru. ca sunt cam timid. Dau funda la cine raspunde si daca are dreptate.

Răspuns Câştigător
| xXx_6966 a răspuns:

Da.sigur te place.sh cred ca ai sa o cucerestitu cumva.de ex".te intilnesticu ea undeva si o intrebi daca te place.ea iti va raspunde NU.dar tu o mai itrebi odata dar de data asta ii spui sa se uite in ochii tai si sa-ti raspunda.ea va sta putin pe ganduri si se va uita la tine,, si tu in acel moment iti apropii buzele tale de buzele ei...le atingi pe vreo 3-4 secunde si te indepartezi...ea se va uita iar in ochii tai si iti va raspunde. da,, Bafta.
Funda?

7 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Dacă nu te-ar place crezi că ș-ar mai pierde vremea cu tine?

| Maothecat a răspuns:

Clar te place.EU zic sa vorbesti serios cu ea si sa ii marturisesti sentimentele tale.Ea probabil este la fel de timida ca tine si probabil asteapta ca tu sa faci primul pas.Nu ezita sa ii spui ce simti!

| ゼロの explică:

PAi sa stiti ca am uitat sa mentionez ceva.Nu o pot aduce intr-un loc unde sa fim doar noi doi doar daca ii iau ceva si o fac sa alerge dupa mine ampoi dupa ce oboseste sta linistita.Dar de buna voie nu vrea ca cica i rusine de restul fetelor care ne vad mai mereu in preuna si o intreaba divers chiesti.

| zմzմツ a răspuns:

Incearca sa o iei intr-un loc retras.sa o iei de mana si sa ii zici:uite frt eu te plac mult si vreau sa stiu daca si tu ma placi.Adicka uita de toata timiditatea care te apasa incearca sa i te exprimi sincer si daca nu iti reuseste nu e singura fata...straight faceSUCCES@@

| bebezzle a răspuns:

Gandeste-te putin...cei place.pregatestei intr-o zi o surpriza si incearca sa o sarut atunci ea iti va spune adevarus sau ia-o pur si simplu intr-un loc retras si spune-i sa inchida ochi ca ai o surpriza pentru ea si sarut-o tu vei vedea ca merge... funda?

| FullMoon_2720 a răspuns:

Ce tarelaughing))nu-ti dai seama ca e innebunita dupa tine?rolling on the floorincearca sa te duci intr-un loc mai izolat si spune-i ca o iubesti, ca vrei sa fiti impreuna si incearca sa o saruti sigur nu va refuza(daca nu e fff timida)Funda?batting eyelashes

| Sergiu_2475 a răspuns:

Te iubeste 100 de procente asa is fetele! Eu am fost in aceiasi situatie