| Andreidavid243 a întrebat:

Salut, cred ca am o problema, sunt băiat și ma excit când vad un penis mai ales când ejaculeaza. Care ar putea fi problema? Nu sunt gay, nici bisexual, nu ma simt atras sau sa îmi placa băieții, dar ma excit când vad un penis. Chiar am făcut un blowjob și handjob și îmi este frica sa nu am probleme la mansarda, când fac sex cu o fata simt ok dar când fac un blowjob la un penis ma simt mai excitat și când ejaculeza sunt excitat, care poate fi explicația?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este foarte normal ce ti se intampla, ceea ce vezi, inchipuindu-te pe tine, acela cu penisul si simtind ceea ce vezi pe ecran, ca i se face aluia... total normal de altfel, ceea ce in final nu te face gay, fiind doar simulare si excitare vizuala.

| GouDidodino a răspuns (pentru Violleta2022):

Ioneasco, omul a spus ca a facut blowjob la un penis... oare asta nu-l face gay?

| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca de fapt orientarea ta sexuala este cea de bisexual, fara sa-ti dai seama si fara sa fii constient sau convins de asta.

| Andreidavid243 explică (pentru corbulalbrosu):

Dar nu îmi plac băieții îmi plac fetele de tip shemale care sa nu arate deloc ca și un băiat

| artemidak a răspuns:

Ești bisexual lol

și nu e ceva atât de nașpa

| AntiDezertori a răspuns:

Ai avut traume cand erai mic? ti a facut ceva tatal tau in copilarie?