| IoNuTzZz1997 a întrebat:

Salut, am o intrebare. sunt in primul an de liceu si imi place de o colega. intr-o zi cand vorbeam pe facebook mi-a zis dintr-o data " uite asta-i numarul meu. vorbim ca ies" si apoi a iesit. Dupa ce a iesit i-am trimis un sms ca sa stie care e numarul meu. si dupa 5 minute vad ca ma suna. am raspuns si am vorbit cam 3 ore jumate cu ea. Apoi. urmatoarea zii m-a sunat iar spre seara si am vorbit cam 4 ore. apoi in urmatoarea seara am sunat-o eu.
Oare m-a sunat pentru ca nu avea cu cine sa isi consume minutele? sau ma place? voi ce parere aveti?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca te place pentru ca cine sta atat la telefon sa vorbeasca cu cineva pe care nu il place?!

| Fridăm a răspuns:

Salut! Pai...ai putea sa afli de la ea daca te place sau nu. Sun-o mai des si programeaza o iesire la un suc sau o plimbare in parc si vorbiti mai mult fata in fata nu la telefon. Intreab-o despre ea, despre ceea ii place, ce hobby-uri are, etc si incearca sa te apropii putin de ea. Chiar daca nu te place, prin faptul ca veti vorbi va incepe sa simta ceva pentru tine. Daca vezi ca se apropie e clar. Daca nu, si v-a placut amandurora repetati iesirea intr-o alta zi si pana la urma poate veti fi impreuna. happy Mult succes si toate cele bune!

| Fridăm a răspuns:

Ceea ce ii place*

| Vix999 a răspuns:

laughing) Omg laughing)) Tie daca nu ti-ar face placere sa stai de vorba cu o persoana...ai irosi atata timp vorbind cu ea la telefon?

| Vallerie a răspuns:

Cred ca te place... Fetele sunt foarte stranii:pling de la notele cele mai mici sau de la faptul ca a fost ranit un pisoias sau daca il vad pe baiatul viselor sale vorbind cu alta(pentru ele asta inseamna ca gata, acei doi sunt deja impreuna). Daca ea ar simti 0 pentru tine atunci nu ar vorbi atit de mult cu tine, deci incearca sa fii dragut cu ea, si acorda-i foarte multa atentie!

| stefddjgkjj a răspuns:

Sincer cred ca e vorba de minutewinking