| VSRL a întrebat:

am o mare enigma la tot ceea ce mi se intampla!
am fost la majoratul unui prieten, coleg de palier in camin unde ne am adunat la o cabana inchiriata, toti cei ce ne cunoastem mai bine! seara, mai mult am stat la masa si am povestit, am ascultat muzica, am ras am glumit iar la miezul noptii am sarbatorit cum se cuvine am cantat, am ur(l)at si am sarbatorit ca lumea pe cel ce tocmai facuse 18 ani! dupa aceea a inceput adevarata distractie : muzica a luat amploare, am iesit cu totii la dans, si apoi au inceput jocurile cu pedepsele dinainte pregatite si tinute in secret. mie mi-a cazut faza in care trebuia sa tin cu gura de un mar care aluneca pe trupul fetei si nu cumva sa il scap.desi eram putin ametit de la sampanie si vin, pe loc m-am trezit cu o dorinta placuta fata de fata respectiva si m am excitat cand buzele mele abia tineau marul cand ma apropiam de buricul ei.in final cand am ajuns la piciorul stang l-am scapat.au spus ei " no, mai incearca dar nu pana unde ii place ei ci pana jos la pamant". faza asta a pus capac la toate fata s-a entuziasmat semn ca ii place si ei jocul ca si mie.
mi am luat inima in dinti si am mai reluat jocul de data asta mai hoteste intrucat atunci cand ma apropiam de burta ei am clipit din ochi iar ea a zambit euforic. apoi toti au exclamat, ba da ce naiba nu poti sa tii de marul ala. apoi am trecut la alte jocuri.la dansul pinguinului, am dansat langa ea si o tineam de solduri si din cand in cand apasam putin cu degetul pe trupul ei ca sa si dea seama ca o plac mai mult decat ca pe o partenera de dans. apoi fara nicio inhibitie cand lumea nu era prea atenta i am spus la ureche ca vreau sa mai incerc jocul cu marul dar in doi, nu in vazul lumii, deoarece poate de data asta reusesc.
marul il aveam chiar eu si il-am aratat iar ea s-a uitat buimaca la mine si mi-a spus vorbesti serios? am luat-o de mana si am iesit afara si uitandu-ma adanc in ochii ei am reluat jocul.numai ca atunci cand am ajuns la abdomenul ei, am lasat in mod voit marul sa cada incolo si mi am lipit obrajii de ea si apoi m a mangaiat pe cap. sigur am prins-o am zis eu si ne am intors de mana inapoi in cabana unde am gasit in sfarsit o incapere mai retrasa in care doar incidental putea veni cineva.ce voiam sa fac eu acuma era sa o sarut pe trup asa cum mi a dat ea de inteles ca ii place.vedea in ochii mei dorinta si imediat am inceput sa o strang in brate si sa o sarut de sus in jos nebuneste de tot.ea se alipea de mine si se uita cu o privire pierduta moment in care am inceput sa o sarut pe burtica pe la pulpe si apoi in zona ei feminina. imi ardeau rau de tot obrajii cand o sarutam jos ca si cum as fi sarutat-o pe gura.in fond asta mi am dorit de la ea si ea de la mine doar ca am fost usor timizi.in continuare ii faceam asa 10-15 minute apoi o tineam in brate alte 10 minute de vreo 4-5 ori, apoi ea m-a lasat sa fac dragoste cu ea de doua ori pana cand mi am revenit la normal.lumea cand ne a intrebat ce s-a intamplat, unde am fost, am spus ca am sta de povesti (asa ne am inteles noi sa ne scuzam) si ca."eu nu am reusit sa fac nimic. simuland bine tipul care nu prea a avut mare succese.
In fine, am gasit-o si pe facebook. toata noaptea m-am gandit uimitor la ea, iar a doua zi seara am vrut sa intru in vorba cu ea.Nu prea voia sa vorbeasca desi i-am spus ca sunt genul stabil si ca ii este rusine de ea insesi. desi ne am intalnit prin parc prin camin ea se uita foarte temator la mine, ma intreaba ce mai fac si cam atat. pe cat denbucuros eram de reusita de atunci pe atat de dezamagit sunt ca totul s-a pierdut ca prin farmec. intrebarea este, ce as putea sa fac sa nu mai fie atat de distanta si sa comunicam normal si sa iesim sa ne plimbam. chiar nu mi dau seama cu ce am putut gresi si va rog sa ma lamuriti

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Dupa parerea mea, este un esec total in incercarea ta de a face un eseu literar. Daca nu, inseamna ca ti-ai batut joc de cateva mere si ai chinuit o fata!

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Ala a implinit 18 ani dar tu, tu cati ani ai?

| unknøwn a răspuns:

Tu n-ai auzit niciodata de one night stand? Nu toate relatiile sexuale pe care le ai trebuie luate asa de in serios pe cum o faci tu si duse la un alt nivel.

| Dragos1127 a răspuns:

Am o întrebare totuşi, tu cum te-ai comportat după ce aţi ieşit din camera obscură, cu ea? Ai mai băgat-o în seamă la chef sau ai stat la distanţă, ca dacă răspunsul tău e da, atunci sigur a înţeles că ai făcut asta doar să marchezi.
Sau ar poate ea nu doreşte nimic şi totul a fost de "one night standind".
Invit-o la o poveste, dacă chiar işi doreşte asta sigur va mai ieşi cu tine. Deşi o văd că e cam neîncrezătoare în tine.
I-ai un mic cadou, unul mic şi aproape neînsemnat, un şoricel şi cănd o intâlneşti, sau cel mai bine e să o cauţi tu, să-i găseşti clasa, o chemi până afară şi îi dai micul "soricel" şi o chestie mică de pluş, o ciocolată, ceva spunându-i că vrei să o mai vezi...