| anonim96 a întrebat:

Buna!kiss...Am o problema sh sper ca sh de data asta sa ma ajutatistraight face. Acum 2 ani am cunoscut un baiat, din momentul acela am simtit ceva pentru el pe zi ce trecea ne apropiam unul de celalalt pana cand ne-am combinat ca sa spun asa.Toate bune sh frumoase pana cand el a inceput cu tot felul de chestii se enerva din orice umbla cu fete uneori ma injura etc stiam ca nu e bine ce fac dar eu il iertam tineam erorm de mult la elstraight face. Am vb sh cu parintii despre el in leg cu lucrurile astea sh mi-au spus ca sa il las ca nu e pentru mine daca mi-a facut asa ceva inseamna ca nu ma iubeste etc stiu ca imi vor tot binele dar nu stiu atunci cand esti indragostit uite de tot nu mai poti sa iti dai seama cf de ceea ce e bine sau rau nu mai stiam nimic il vedeam numai pe el sh ajungeam sa ii mint pe parinti imi parea rau dar o faceam pentru el, in final eu am vrut sa punem punct acelei relatii(am fost de mai multe ori cu el). Acm de cateva zile am inceput ca vb din nou cu el neam mai int etc sh neam simtit ft bine unul cu celalalt, acum am inceput din nou sa tin la el sa ne apropiem recunosc ca il mai iubesc mult a fost singurul baiat pe care l-am iubit cu adevarat dar...nu stiu ce sa fac.De data asta din nou au aflat parintii mi-au luat telefonul mi-au spus sa imi scot sh internetul numai ca sa nu mai vb cu el.Nuj ce sa fac il iubesc stiu ca nu e bine dar nu stiu ce sa faccryingajutati-ma va rog.Multumesckiss

3 răspunsuri:
| Dya_8770 a răspuns:

Ah.iubirea asta xD
ce faci tu e chiar crazy,daca sa spun asa,nu oricine poate indrazni sa mearga impotriva parintilor si, ma rog,poate la iubitul tau e numai o perioada de asta mai intunekata... poate se schimba,ceea ce-ti urez si te sfatui sa gasesti o cale(zi-i ca iesi cu o prietena)si sa vorbesti mai deschis cu el si chiar,de ce nu,sa-i pui un ultimatum,sa-i explici ca nu-ti place felul lui de a vorbi si odata ce a inteles si el, sa-i faci kunostintza cu parintii tai. poate isi vor schimba parerea)
si acum, sa speram ca vei avea sucese in actiunile tale))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parintii tai sunt un pic cam drastici dar sunt de acord cu ei, mai bine nu! daca ai avea un sot pe care l.ai iubii enorm dra care s.ar imbata si te.ar bate l.ai parasii?

| diana_3660 a răspuns:

Pai poti fi cu el in secret sau nu stiu incearca sa uiti de el iesi si tu prin oras fate cocheta si du-te prin oras cu o prietena si nu stiu poate poatesmug