| anonim_4396 a întrebat:

Zilele acestea au fost foarte ciudate pentru mine. Am luat o pauza din relatia pe care am avut-o dar ieri ne-am impacat. Eu in timpul acela cat am fost singura am inceput sa vorbesc cu altcineva. Ma intelegea,era un tip super ok si aveam ce discuta cu el. I-am spus ca mi-am reluat relatia si parca i-a cazut cerul in cap, cred ca ma place si cred..ca si eu. Dar parca nici pe prietenul meu nu l-as da la o parte. Ce sa fac? Ce dracu' inseamna asta?laughing

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Gandeste-te ce te umple si ce te multumeste mai mult.
Si alege.
Fosta ta relatie iti va aduce bucuria si prospetimea celei noi?
Relatia noua e capabila sa-ti acopere nevoia ta totala de afectiune?
Esti singura care poate raspunde acestor intrebari.Raspunde cinstit fata de tine si solutia se va ivi singura.
Cert e ca e prima oara dupa mult timp, cand te vad, in sfarsit, razand.
happy

1 răspuns:
| otakupower a răspuns:

De obicei cea mai buna alegere e sa il alegi pe cel de-al doilea, deoarece daca primul era perfect nu te-ai fi uitat la al 2-lea.