| Panteras a întrebat:

Salut,am o mare problema cu conversatia....deci sa incep cu povestea...E o fata care ii placea de mine si mai de mult si ii place de mine si acum,iar cu timpul si mie a inceput sa imi placa de ea,am inceput sa vorbesc cu ea pe facebook(desigur o stiu si in realitate,ne-am mai intalnit am vorbit si toate cele)Dar aici am o problema,la un timp habar nu am ce sa ii mai zic,eu simt ca ea nu se implica,doar ma umple de emoticoane si asteapta sa tot o intreb chestii,deja m-am plictisit sa fiu eu tot ala care intreaba,care vrea sa stie si bla bla bla, parca nu e interesata, parca pune 2-3 emoticoane acolo asa de plictiseala.
Am vorbit seara trecuta destul de mult,a mers cu a mers si azi am inceput iarasi sa vorbim,am intrebat-o ceea ce a facut azi si i-am zis si eu de ce nu am prea putut vorbi cu ea...ok iarasi a pus cateva emoticoane si cam atat, eu simt ca nu da dovada de interes...voi ce ziceti, ar trebui sa o las balta sau ceva ca deja ma enerveaza!

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Daca vorveste cu tine numai prin emoticoane, insemna ca nu prea are atractie fata de tine. Deci, las-o si gaseste-ti alta care are chef sa vorbeasca cu tine.

3 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Las-o in dracia ei si vezi-ti de viata ta, esti tanar trebuie sa strabati cat mai multe cearsafuri nu sa stai la povesti pe fb

| neutrino a răspuns:

Este timpul să iesiți impreună.

| OMFGConrad a răspuns:

O relatie se duce dincolo de conversatiile pe facebook.
P.S.: In viitoarele relatii cauta sa fii mai retras din punct de vedere al informatiilor pe care le dai (nu sa ai secrete), stii cum se spune, " mai rarut ca-i mai dragut.".