| Valentynnnnnnnn a întrebat:

De cateva zile vorbesc cu o fata pe net si ce coincidenta, ca am fost la o petrecere si ne-am intalnit acolo, ne-am salutat am vorbit putin, apoi am plecat intr-o camera si am inceput sa discutam despre viata personala si in acest timp neprevazut s-a intamplat si un sarut. Tinem legatura pe Facebook vorbim, ne-am mai vazut si fata-n fata, iarasi am stat de vorba, dar acuma parca incep sa simt ceva pentru ea si nu stiu cum sa actionez, nu stiu cum sa o iau ca sa ma combin cu ea caci e frumoasa fata... Dati-mi cateva sfaturi cum sa ii provoc un interes fata de mine, cum sa procedez in aceasta situatie?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul pas: nu-i spui ca te numesti Valentin!

| Kaℓi a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici nu se numeste asa, e Valentyn!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kaℓi):

Nu stiu care e mai rau...

| Valentynnnnnnnn explică (pentru anonim_4396):

Fi-ti mai seriosi

| RoDanny a răspuns:

Pai daca a fost si primul sarut inseamna ca si ea tot la acelasi lucru se gandeste. Ai putea sa ii propui o relatie daca vrea happy