| pisicuti a întrebat:

Salut, am o mare si grava problema eu plac un baiat, Adi, si el ma place si e foarte dorit de fete si se tin dupa el... mai ales fostele.
Si m-a întrebat daca vreau sa fiu cu el, dar eu imediat am refuzat, il placeam si asta a fost acum 4 luni si era dupa ce i daduse ppapucii fostei care era cu ochii pe el. :'(
Acum csf? rolling on the floor
Nu prea m-a mai bagat in seama pana de ccurand cand a venit la mine si mi-a zis : "Bunaaa! " dar eu i-am zis ca bine si am plecat ignorandu-l.
Stiu cum e sa fii refuzata. Inainte am placut un baiat si m am dus la el intrebandu'l daca vrea sa ne intalnim si sa facem un proiect ar el a zis ca nu. Desi ma inteleg bine cu el. Il placeam.
In fine. Dupa asta intr-o zi ma intreaba cum pot fi asa de treaba si perfecta si prietenele mele faceau misto de mine, apoi baiatul ala ma intreba ce apa am baut dimineata si ce culoare au ciorapii de pe mine, dar eu l=am ignorat apoi am injurat(am zis dracu), dar nu cu prostii. Astazi a venit iar la mine si fosta dupa el si mi-a zis "Buna, Carla's dreams". Ma cheama Carla. Fosta lui e o bruneta cu forme. Eu sunt urata cred.
Dc imi zice asa? laughing)
Apoi fosta lui zambea si se uita ca 'in love' si eu am intrebat "ce-i?", el apoi zambea si dansa iar fosta lui e acum cu ochii pe mine.
Cum pot sa fiu cu el?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa mai te uiti pe gramatica. Asa poti fi cu el.

| corbulalbrosu a răspuns:

Vei putea fi cu el sau cu orice alt baiat, doar dupa ce iti vei revizui complet modul de a te comporta si probabil dupa ce vei mai creste putin deoarece momentan pari imatura pentru a intra intro relatie de cuplu.