| kingrobinho a întrebat:

Salut.
Am o mica problema care ma macina putin. Deci... prietena mea nu ma mai prea baga in seama pe Facebook. In viata reala nu prea ne intalnim des, deoarece ea sta in alta comuna. Dar de ceva timp nici nu mai prea primesc mesaje de la ea, nici cand ii trimit eu mesaje nu prea le "recepteaza" bine. A, si uneori cand ii trimit mesaje, ea nici macar seen nu imi da si ea in timpul ala e on pe Facebook.
Deci... ce credeti ca are? Am intrebat-o si daca e suparata pe mine, dar ea zice ca nu e, deci sunt cam confuz

2 răspunsuri:
| AliceNeye a răspuns:

Poate ca ar fi bine sa ii faci o vizita, sa intoarce-ti cartile pe fata. Sa va spuneti ce simtiti. Fa-i o mica surprizawinking

| Frumusicasexy a răspuns:

Din moment ce stati departe unul de altul este normal sa nu mai vorbiti si asta e posibil sa o faca confuza. Cred ca daca nu te mai place ti-ar fi spus deoarece nu i-ar mai fi pasat ca te raneste. Succes!