| kingrobinho a întrebat:

Salut.

Am o mica problema care ma macina putin. Deci... prietena mea nu ma mai prea baga in seama pe Facebook. In viata reala nu prea ne intalnim des, deoarece ea sta in alta comuna. Dar de ceva timp nici nu mai prea primesc mesaje de la ea, nici cand ii trimit eu mesaje nu prea le "recepteaza" bine. A, si uneori cand ii trimit mesaje, ea nici macar seen nu imi da si ea in timpul ala e on pe Facebook.

Deci... ce credeti ca are? Am intrebat-o si daca e suparata pe mine, dar ea zice ca nu e, deci sunt cam confuz

2 răspunsuri:
| r1z2an a răspuns:

Atat timp cat uneori este activa insa nu-ti citeste mesajul iar cand o intrebi daca e suparata spune ca nu, cu siguranta este, crede-ma. Ca iubit, poate chiar si ca prieten, nu e ok sa intrebi o fata pe Facebook daca e suparata. Uite, daca erati fata-n fata si spunea nu ti-ai fi dat imediat seama ca minte si ceva nu e in regula. De cand se comporta asa? Gandeste-te ca si o mica actiune poate influenta negativ toata relatia, uneori chiar si lipsa celei mai mici actiuni poate avea o situatie asemanatoare. Intelegi ce vreau sa zic? Cel mai bine e sa va intalniti fata-n fata, intr-un cadru feeric si sa discutati despre relatia voastra. Nu ma intreba pe mine ce nu merge, intreaba-te pe tine... Daca vrei sa vorbim mai multe totusi scrie-mi aici.

| kingrobinho explică (pentru r1z2an):

Azi m-am intalnit cu ea, am fost la un suc. Din pacate au fost si doua prietene de-ale ei(desi nu le-am invitat). Cat am reusit sa comunicam doar noi doi nu parea suparata, am si intrebat-o daca e, ea a zis ca nu. Deci parea sa se comporte cam la fel cum ne vedeam altcandva. Ce crezi totusi ca e cu ea?