| kingrobinho a întrebat:

Salut.

Am o mica problema care ma macina putin. Deci... prietena mea nu ma mai prea baga in seama pe Facebook. In viata reala nu prea ne intalnim des, deoarece ea sta in alta comuna. Dar de ceva timp nici nu mai prea primesc mesaje de la ea, nici cand ii trimit eu mesaje nu prea le "recepteaza" bine. A, si uneori cand ii trimit mesaje, ea nici macar seen nu imi da si ea in timpul ala e on pe Facebook.

Deci... ce credeti ca are? Am intrebat-o si daca e suparata pe mine, dar ea zice ca nu e, deci sunt cam confuz

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Un astfel de comportament indiferent din partea cui se produce/manifesta, de obicei reprezinta inceputul... sfarsitului. Se pare ca doar o discutie linistita si cat se poate de sincera va rezolva definitiv dilema ta. Succes!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intotdeauna am fost convins ca relatiile la distanta nu rezista prea mult. Deja, e clar, ca s-a plictisit de tine, din cate se vede.

| Violleta2022 a răspuns:

Poate si-a gasit un dragut in comuna ei!

| T0T a răspuns:

Nu însemni nimic pentru ea ci doar o cicăli.

| Clorox a răspuns:

Cand o femeie s-a suparat pe tine si ti-a zis ca nu are nimic, prost sa fii sa crezi ca nu are nimic, da-i ceva, o atentie, nu doar vorbe! Da-i flori, trandafiri, ceva, daca tu stai ca mototolul si doar ii dai pupici pe messenger iti dai seama ca se plictisestewinking

| WindowsOpener a răspuns:

Aceeasi situatie am avut-o si eu pana ieri, cand m-am despartit de prietena mea.A avut acelasi comportament, pe motivul ca nu ma mai iubea ca la inceput ..cum s-a mai zis, asta reprezinta inceputul sfarsitului.e un semn ca ori s-a plictisit de tine, ori a gasit pe altcineva mai " bun " ca tine..Bafta!