| Andreixxx12 a întrebat:

.Am o mica problema eu cu prietena mea faceam sex cam des iar de 2 luni nu mai facem nimic + ca i-a murit un unchii dar a trecut doliu si tot nu facem sex....am intrebato care e problema dc nu mai vrea si a zis ca nu mai simte lipsa adica? a si sa nu uit sunt cu ea de 2 ani va rog ajutor

Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

Cred ca orice ti-am spune noi, nu-i concludent - prietena ta te lamureste cel mai bine; ceea ce facem noi sunt simple speculatii! E posibil sa fie afectata inca de pierderea unchiului ei sau sa-si fi gasit pe altcineva si... sau sa aiba o problema personala de sanatate sau faptul ca era foarte des sa nu-i fi placut si acum sa fi gasit momentul potrivit sa-ti arate. In fine, motive ar mai fi, dar cel mai bine e sa vorbesti cu ea si sa va lamuriti problema! Parerile noastre sunt... ea este cea care stie cel mai bine ce este in mintea si sufletul ei. Vorbeste cu ea si daca este nevoie de putin timp, atunci asteapta-o! Mult noroc!

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si nu poti sa faci si tu un sacrificiu cateva luni pana isi revine? mori fara p***a?

| OnuOnulică a răspuns:

Ai rabdare...barbate lasa sa isi planga mortii si pormo vina la p.a.

| Alcyon a răspuns:

Probabil a suferit un mic soc, la vestea ca i-a murit unchiul. E normal sa nu mai aiba chef de sex intr-o astfel de situatie. Ai si tu rabdare, ca nu mori daca n-o mai faci cateva luni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu crezi ca femeia e numai ****? fiindca tu asa o vezi si asa simti.iar ea stie.nu are nevoie de tine doar sa dai din fund si gata.mai trebuie sa aiba si orgasm,trebuie sa fii si amuzant, si respectuos, sa o faci sa se simta importanta cu totul nu numai cu pasarica, sa aiba cu tine siguranta, incredere.ce faceti voi e curvie. orice fata ajunge la un moment dat sa se intrebe intr-o relatie; ce fac eu? ce facem noi? incotro duce aceasta relatie? este? ori nu este o relatie? de care?

| Andreixxx12 explică (pentru anonim_4396):

Fratele meu eu sunt cu ea de 2 ani daca nu o iubeam nu mai stateam atata timp cu ea eu faceam dragoste cu ea foarte romantic cu lumanari si multe saruturi si multe atingeri da toata faza e ca ea a spus ca nu mai simte nevoia...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andreixxx12):

Asa o fi cum zici.io ma uitai prin intrebarile tale si pari usuratec, cam nesigur, si cam tanar, as spune pentru ea, dar nu stiu ce varsta aveti.si api mai e si eternul feminin pe care noi barbatii incercam de veacuri sa-l definim.adica,fitele si capriciile lor, fiindca ele sant diferite de noi, si cand credem noi ca ele ar trebui sa fie ferisite, e tocma invers.

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Pai e asa cum ti-a zis ea..nu mai simte nevoia, adicatelea nu mai are chef. Cel putin momentan. Mai lasa-i timp si ai rabdare cu ea. Din cand in cand poti sa incerci s-o "incalzesti" si sa vezi cum reactioneaza happy.