| Narcylez a întrebat:

Salut am o mica prolema in ultimul an am realizat ca sunt atrasa de femei nu in sensul imi place hainele ei sau ceva in genu. Ci ma uit dupa sani,fund, buze si asa mai departe. Dar nu stiu cum sa abordez o femeie sunt mai timida.Ma puteti ajuta si pe mine cun un sfat?

9 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

O sa fii privita foarte urat in Romania.
Eu nu sunt de acord, nu e firesc dar nu o sa te judec.In primul rand asigura-te ca si ea este ca tine, ca sa nu ii se faca sila.

| mihai69 a răspuns:

Intră mai întâi pe un sait al comunității LGBT. Doar ca să citești! așa vei învăța multe...
Cu timpul, vei ști să „vezi" cam care fete sunt asemeni ție și nu va mai fi la fel de greu să intri cu ele în vorbă.

| minrest a răspuns:

Draga, nu te lasa inselata de asta. Barbatii nu te atrag de loc? Mai bine ramai straight cat se mai poate. Lesbienele sunt sub una la mie, daca iti place o fata si ea e straight ii provoci o repulsie puternica. Buna seara.

| Narcylez explică (pentru minrest):

Nu imi plac baieti mi-e scarba de ei

| frostxtq a răspuns:

Sfat ca sa abordezi o femeie?
In cel mai bun caz daca placi o tipa in sensul ca ai vrea sa ai ceva mai mult cu ea decat o prietenie, trebuie sa o cunosti mai intai ca sa vezi daca si ea are aceleasi inclinatii. Nu poti sa o abordezi direct si sa ii spui ca vrei sa faci sex cu ea.

| FlorinMarius123 a răspuns:

Deci esti lesbiana :? Ceva ciudat. Vorbeste cu ea sa aiba aceleasi interese ca tine. Eu chiar nu stiu ce sa faci. Vorbeste cu ea. Spune-i ca este interesanta dar nu cred ca o sa gasesti lesbiene multe in Romania

| Narcylez explică (pentru FlorinMarius123):

Sunt mii de lesbiene in Romania asta e ideea prietena mea cea mai buna cred ca e lez dar nu stiu cum sa fac sa ma comin cu ea

| Detecktkt a răspuns:

Romana de ce nu iti place?

| Narcylez explică (pentru Detecktkt):

Ca sa intrebe un fraier si un om de nimic ca si tine happy 1 La mana nu sunt romanca de scris incer sa scriu corect dar de vorbit nu prea stiu sa vb romaneste happy