| ana_9938 a întrebat:

Sunt prea timida.Ma puteti ajuta?
funtitzaaalove struck

Răspuns Câştigător
| Patr??el a răspuns:

Buna, ca sa-ti spun sincer si eu sunt super super timida laughing. si uneori ma simt vinovata cand refuz un baiat doar fiindca sunt timida, sau in familie, uneori imi este rusine si cu familia, familia mai indepartata. dar sa stii ca pentru. multi o fata timida este o fata naturala, nu este bine nici sa fii prea indrazneata, cand trece de o anumita masura mi se pare nesimtire, daca vrei sa ameliorezi aceasta problema cel mai bine ar fi sa incerci sa vorbesti cat mai deschis si gandeste-te ca sunt oamanii ca tine si n-o sa-ti taie gatul happy sau imagineaza-ti toata lumea dezbracata smug laughing. nu te mai gandi ca timiditatea este o problema, gandeste-te ca este un atu si trebuie sa-l folosesti smug, baftaa! :* pupici>big grin

1 răspuns:
| faranume_3531 a răspuns:

Ana! am o vencina care o cheama ana e fff timida si imi place de ea laughing