| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Am o prietena care e mai mica ca mine cu 15 cm...la inaltime.Cum fac daca vreau sa o sarut si cum sa o sarut. Fara glume funda

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te apleci putin.Nici atata lucru nu te duce capul? Sau baga-i un ziar sub picioare.Sa fie mai inalta.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Lasa ca afli tu. Doar nu esti cel mai idiot om din lume? Ce este asa greu sa te apleci putin? Crezi ca esti singurul care are prietena (sotia) mai mica? A mea este cu 25 cm mai mica si nu-i problema.

| buzeduulci a răspuns:

Really? eu am 1.57 si iubitul meu 1.90... lol. te apleci si o saruti.simplu happy

| neutrino a răspuns:

Sau stat tu in genunchi, sau o asezi pe ea pe un acaun.

| Hakuouki a răspuns (pentru neutrino):

Sau poarta ea tocuri sau isi taie el picioarele.

| Loola19999 a răspuns:

Ia-o pe sus, in brate cand vrei s-o saruti.
http://www.123rf.com/stock-photo/holding_woman_in_arms.html
sau http://monstershavefeelingstoo.blogspot.ro/2011_06_01_archive.html desigur trebuie sa ai conditie fizica sa rezisti sa o ti pentru un sarut calumea.

| HeadShoot32 a răspuns:

Alex, iti zic din experienta mea, sunt cu o fata care are in jur de 1.50 si eu am 1.85, deci, trebuie sa fii creativ, sa te duci si tu la o scara sau ceva. Cel mai bine ar fi sa faci asta ca sa elimini toate riscurile. Dar, 15 cm nu e prea mult. Dar mai bine o faci asa. Sau sa stai jos langa ea si gata.