| Ramsaym06 a întrebat:

Salut, Am o prietena, in urma 4luni jumate am facut sex cu ea.ea imi spunea ca e virgina...eu nu am crezut initial. pentru ca nu cursese sange,, acum 2 luni am aflat ca ea mai avea pe cineva pe langa mine,, dar imi sustinea ca nu a facut nimic cu el.Si am iertat-o.Acum 2-3-4 zile mi-a recunoscut ca nu a fost virgina si ca ala o futuse inaintea mea, si ca inainte sa o faca cu mine, nu a vrut sa o mai faca cu ala, si a amenintato si fortat-o,, si de atunci timp de 2 luni ea si-a traso cu el pentru ca a amenintato ca se duce la le tasu sa ii spuna ca fututo.Ce parere aveti? Sa o iert?

PS: O iubesc tare mult, dar ma simt foarte tradat! Ma simt ca un rahat! De trei zile stau nedormit si ma gandesc la asta! Simt ca am nevoie de ajutor sa ma decid!

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Si cei care iau o tipa de sotie dupa alti 10 parteneri, ce sa mai spuna, fata de tine?!
Stiu ca nu e usor ce simti, dar, daca ai mai mult de 16 ani, fi realist!
Multi au trecut prin asa ceva, pentru ca fata nu isipoate da seama ce simti tu la asa o chestie.
Ea a vrut, a avut ocazia, a facut-o si asta e!
Nu o mai vrei tu, o sa o ia altul, ca de noua!
Si atunci, cum ai sa te simti?!

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dacă vrăjeala ei nu e chiar vrăjeală - e cam nașpa - EA ar avea nevoie de ajutor, nu tu.
Altfel... asta e - ai găsit o parașută. Dar e și asta bună la ceva, nu?winking

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Tu inca mai crezi in vrajelile pitipoancelor moarte dupaq pudra? laughing laughing laughing

| Andwta a răspuns:

Nu meriti o fata ca aceasta. Renunta la ea. Daca te iubea il lasa pe celalalt baiat, dar ea avea in gand doar...

| PsihoSex a răspuns (pentru Andwta):

Fata draga, vezi-ti de scoala si de lecturi. Viata e mult prea complicata ca sa o poti tu intelege corect si da sfaturi "competente" in clasa a XI-a!
Chiar daca, poate, te crezi asa pentru ca, repet, poate ai avut tu deja vreo2-3-4 parteneri, daca ai fost foarte curioasa si precoce!

| Andwta a răspuns (pentru PsihoSex):

Nu te-a bagat nimeni in seama. Plus ca nu sunt in clasa 11. El a cerut pareri / sfaturi. Suntem liberi sa ii spunem parerea noastra. Si in privinta cu parteneri, nu sunt destrabalata si ai gresit numarul lor. Ce tea deranjat la sfatul meu. Acea fata poate sa repete gestul ei.

| PsihoSex a răspuns (pentru Andwta):

Da, ai inceput clasa a Xll-a si ne dovedesti ca ai probleme cu gramatica, cu bunul simt si cu logica! Iar cu libertatea, ce sa mai zic.
Omul a cerut in mod logic pareri de la oameni cu ani destui si implicit cu experienta de viata!
Parca te vad peste cateva luni ca intrebi ce sa faci, ca ai "gresit" si esti disperata!
Daca esti convinsa ca ai dreptate, hai sa facem un test!
Arata-i mamei tale ce ai scris tu aici si sa vedem cui da dreptate!
In loc sa te pregatesti asiduu la materiile pentru examenul de bacalaureat, dai cu oistea`n gard pe aici.

| Andwta a răspuns (pentru PsihoSex):

Bunul simt? Da cine s-a bagat in seama. Da am Bacu la usa da asta nu inseamna ca trebuie sa stau trista, inchisa in casa, sa nu vorbesc sau socializez. Care e problema ta si nu nu ai sa ma vezi cerand sfaturi despre relatia mea, stii de ce? Pentru ca nu intretin...