| love_2286 a întrebat:

De bine ce acum cateva luni nu simteam decat mila pentru el, acum sunt dependenta de elstraight face inainte am fost despartiti 4luni in care nu mi-a fost dor de el decat 10%, el ma cauta si l-am iertat de mila.Acum ne-am despartit de 2 zile si simt ca numai rezist fara el nu stiu ce e cu mine, cum sa ies din starea asta? pentru ca acum nu pot eu sa accept ca s-a terminatstraight face parca s-a intors roata. E atat de ciudat...

3 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Daca ne spunea-i si motivul si durata relatiei probabil ca aveam un sfat.

| lolly a răspuns:

Aoleu, pai normal ca esti dependenta de el si te-ai obisnuit cu el.Suna-l spune-i ca iti pare rau...ca regreti ca s-a intamplat.(dc v-ati despartit). Spune-i iarta-ma, mii de scuze, dar mai bine va intalniti fata in fata si discutati, si privirea ta de catelus in va seduce cu siguranta! In iei in brate un pupic si ii trece!