| Ramsaym06 a întrebat:

Salut, Am o prietena, in urma 4luni jumate am facut sex cu ea.ea imi spunea ca e virgina...eu nu am crezut initial. pentru ca nu cursese sange,, acum 2 luni am aflat ca ea mai avea pe cineva pe langa mine,, dar imi sustinea ca nu a facut nimic cu el.Si am iertat-o.Acum 2-3-4 zile mi-a recunoscut ca nu a fost virgina si ca ala o futuse inaintea mea, si ca pana sa o faca cu mine, nu a vrut sa o mai faca cu ala, si a amenintato si fortat-o,, si de atunci timp de 2 luni ea si-a traso cu el pentru ca a amenintato ca se duce la le tasu sa ii spuna ca fututo.Ce parere aveti? Sa o iert?

PS: O iubesc tare mult, dar ma simt foarte tradat! Ma simt ca un rahat! De trei zile stau nedormit si ma gandesc la asta! Simt ca am nevoie de ajutor sa ma decid!

Răspuns Câştigător
| Laura61 a răspuns:

Ca nu a fost virgina...ok, nici tu nu cred ca ai avea pretentia asta. Ca te-a mintit si a avut relatie in paralel cu altu..aici e o problema. "Amenintarile" din partea tipului respectiv pot continua pana cand se plictiseste de ea. A prins gustul si ii place..adica nu cred ca ea plangea gandindu-se la tine cand ala o i-o tragea. Zic si eu

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa o ierti? Da ce esti tu, popa?
De cand fata trebuie sa-ti de atie socoteala, esti stapanul sau ibovnicul?
Tu erai virgin inainte sa te culci cu ea?
Doar asa ai putea avea vreo pretentie, ca-n rest, nu ai de ce sa ceri ceva.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Violleta2022):

Cred că pe el l-a deranjat faptul că ea l-a mințit că a fost virgină. Dacă îi spunea de la început că nu mai e nu cred că s-ar fi supărat, numai dacă e unul din ăla care și-o trage cu toate și are pretenția ca iubita lui să fie virgină.Și în plus, în timp ce era cu el, ea încă și-o trăgea cu celălalt ceea ce nu e frumos, așa că are dreptul să fie supărat.Deci ceea ce ai spus tu nu e potrivit în cazul ăsta.

| mihai69 a răspuns:

Ești cumva bâlbâit?
http://www.tpu.ro/......pentru-ca/

| Emilian65 a răspuns:

Eu, daca as fi in locul tau, as parasi-o si as gasi o alta fata care sa nu ma mai minta.

| GoldenZenith a răspuns:

Https://m.youtube.com/watch?v=jMfXWjODaRo

Ce amenințare?rolling on the floor)
Sărăcuța, ei nu i-a placut deloc. Trebuia să îți spună situația de la început și să nu te minta că e virgina. Și cine a pus-o să și-o tragă cu ăla dacă știa că s-ar putea să aibă probleme și că are "interdicție"? Nu mai puneti botul la vrajeli d-astea! Las-o pe treaba ei!

| HadesSs a răspuns:

Face misto de tine si tu ca prostul pui botul cum sa nu iti dai seama ca nu e virgina laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A amenintat-o? Mda sigur. Daca te-a mintit nu e demna de incredere

Răspuns utilizator avertizat
| RoxanaMB a răspuns:

Saraca de ea...