| Adytza551 a întrebat:

Salut am o problema, am facut dragoste cu prietena mea ea are 15 ani si 2 luni eu am 19 ani sunt cu ea de 1 an aproape parintii ei au aflat ca este cu mine si voir sa o duca la ginecolog, ea a zis ca in caz ca o va duce la politie nu va spune ca a facut-o cu mine.Acum nu stiu ce sa fac am vazut in noul cod penal la art 218 uitati-va si voi si spuneti-mi va rog
http://www.euroavocatura.ro/......216_-_221_

8 răspunsuri:
| Medema a răspuns:

Ops,se pare ca cineva nu si-a putut tine carnatul in frigider si l-a scapat pe jos in beci!

| Medema a răspuns:

L-ai bagat mortu'n casalaughing)Bravo frate, nu esti in stare sa ''faci dragoste'' cu una de 19 ani?

| chyccorita a răspuns:

Daca vor sa o duca la ginecolog dc nu le spune adevarul, este mult mai bine asa.Le explica ca a fost de buna voie si se poate rezolva pe cale amiabila.Eu asa consider...

| PuffyPuffulete a răspuns (pentru chyccorita):

Adevarul spus...e pe jumatate iertatwinking :*

| chyccorita a răspuns (pentru PuffyPuffulete):

winking da

| PuffyPuffulete a răspuns:

Nu are de ce sa te duca la politie din moment ce nu ai violat-o...si ea a fost de acord nu-i asa? in caz ca nu a fost de acord ar fi posibil varianta cu politia.dar daca nu era virgina norocul tauwinking

| numeletrandafirului a răspuns:

Deci in primul rand stai calm ca daca inainte cu 48 de ore de a o duce la ginecolog nu faceti nimic nu au cum sa stie ca tu ai fost acela, in al doilea rand ea ar trebui sa le spuna parintilor ca ii este rusine sa mearga la ginecolog oricum nu cred ca o vor lua taras..si ca nu inseamna ca daca este cu tine trebuie sa se culce cu tine sa le zica chestii de genul ca tu nu esti genul de baiat care sa faca chestii de genul si ca i-ai spus ca o s-o astepti pana va implini varsta de 18 ani(cu speranta ca parintii vor crede) oricum nu cred ca se va ajunge la politie si mai mult de atat, in cazul in care o vor duce si vor afla ca nu mai este virgina sa spuna ca a folosit un ob din acela mai mare si crede ca din cauza aceea. Sa nu-si lase parintii sa observe ca ii este frica ci doar rusine de ce vor ei sa faca deoarece atunci o sa isi doreasca si mai mult s-o duca

| Sleepybeautyisawake a răspuns:

Stai calm de ce sa o duca la politie doar nu sunt nebuni nu ai violat-o a facut-o de buna voie deci nu vei pati nimic! si la ginecolog daca o duce poate sa spuna ca a folosit oB (absorbante dinalea care le introduci in vagin) si asa s-a dezvirginat ..in caz ca parintii ei nu stiu ca ati facut-o impreuna