| RaZzE1000 a întrebat:

am o problema, cand imi ating capul penisului ma gadila o usoara usturime pot zice. nu e ceva chiar insuportabil (doar cand imi frec degetul de cap, daca nu umplu la el nu am nimic) am 14 ani saca conteaza si da ma masturbez. Va rog sa ma ajutati pentru voi poate e amuzant dar pentru mine frustrant. multumesc frumos

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

E firesc, e cel mai sensibil loc de pe tot corpul tău.
Cu timpul, te obișnuiești și senzația va fi exclusiv de plăcere.
Folosește lubrifiant, ajută mult!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Masturbeaza-te cat mai rar, ca sa nu-l iriti, ca de aceea te ustura!

| corbulalbrosu a răspuns:

Masturbeaza-te cu mai multa grija, foloseste mai multa saliva, si totul se va rezolva cu timpul de la sine in sensul ca va dispare orice urma de disconfort si va apare/se va produce doar senzatia de placere. big grin