| EdyFcsb a întrebat:

Bun deci azi am vorbit cu o fata si mi-a placut sa vorbesc cu ea. dupa timp mi-a dat un like din acela(pe messenger) si am dat si eu unul dupa care mi-a dat seen.Cum sa fac sa vorbesc cu ea din nou pentru ca simt ca i-a placut sa vorbeasca cu mine deschide mereu subiecte si mna, nu prea as vrea sa dau mesaj dupa seen fiindca nu vreau sa par disperat, sa renunt?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

"seen" inseamna "vazut" si apare automat cand fata vede mesajul, deci nu-l da ea, apare automat!

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Daca o fata ti-a dat seen si ii dau dupa iar mesaj, nu esti un disperat in ochii ei laughing. Ii lasi un '' buna '' un '' hei '' un '' salut '' un ceva laughing. Orice, pur si simplu lasa-i un mesaj, pune-i intrebari, cunoasteti-va. E simplu. Mie nu imi e greu sa vorbesc cu baieti laughing. Te pup :*

| NAT0 a răspuns:

Îi dai furie la poze.laughing

| Omori a răspuns:

Trimite-i si tu un meme, ceva amuzant, fara sa-i scrii ceva anume.O sa raspunda la asta si de aici poti sa incepi o conversatie.

| Androoshkey a răspuns:

Poti sa ii trimiti un mesaj scurt cu heii, sau mai dragut heii tuu, dupa daca iti raspunde sa o intrebi cum a fost la scoala, ii zici o faza tare cu nu stiu ce prof si vedeti ce va mai trimiteti. Pari disperat atunci cand esti mereu tu care trimite mesaje, deci ar fi bine sa ii mai scrii

| EdyFcsb explică (pentru Androoshkey):

Pai deja mi-a dat seen de 2 ori la niste emoji deci pnm nu cred ca trebuie sa i mai scriu

| Androoshkey a răspuns (pentru EdyFcsb):

Pai nu ii trimiti emoji-uri. Scrie-i ceva la care poate raspunde