| vali123456575 a întrebat:

azi as vrea sa invat sa vorbesc cu fetele am 16 ani si n-am avut niciodata o iubita nu stiu cum sa vorbesc cu ele uneori ma sperie... cand vorbesc cu ele nu pot ridica privirea sa ma uit la ele cand stau langaa mine ma rosesc la fata si ma trec apele nu stiu cum sa vorbesc cu ele ajutati-ma ca vreau sa-mi fac o iubita. mersi

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste de aici articole
http://www.fiibarbat.ro/

| perladunarii a răspuns:

Salut
E normal sa ai emotii cand faci un lucru pentru prima data, dar retine si ele sunt la fel, aveti varste apropiate, sa nu crezi ca ele au vreo cine stie ce experienta, desi poate par! Nu trebuie sa fii intimidat, uite un sfat dintr-un film numara pana la 3 in gand si zii ce vrei sa zici unei fete! Bine inteles nu ma refer la afirmatii de genul: te iubesc sau hai sa ne iubim! Ma refer astfel sa faci primul pas si orice discutie deschisa duce catre alta, adica si daca zici 2 cuvinte si ramane pe alta data, nici o problema deja a i facut primul pas! Sper sa mai vina cineva cu sfaturi!

| Psycho777 a răspuns:

Fii tu insuti...si eu eram la fel..si sincer nu e deloc greu happy