| BracKMyhay95 a întrebat:

Am o problema delicata si vreau sa stiu ceva. Sunt un baiat activ in cadrul "sexului" dar de atata timp nu mi s-a rupt deloc "FRENULUM-ul" (ata) este vreo problema la mine s-au sunt mai multi cei calora nu li s-a rupt ata?

FUNDA happy

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

60% din barbati traiesc toata viata cu frenul intreg. degeaba te lauzi ca esti activ daca nu ai informatii minime despre asta.

| BracKMyhay95 explică (pentru Brigaela):

Scuze daca a sunat a lauda, dar eu am spus-o ca sa se inteleaga ca sunt activ si nu stiu de ce nu se rupsera pana acum.
Dar mersi pentru informatie.

| Brigaela a răspuns (pentru BracKMyhay95):

Nu a sunat ca lauda, ba dimpotriva. e foarte rusinos sa fii activ sexual si atat de ignorant si neinformat in domeniu.

| BracKMyhay95 explică (pentru Brigaela):

Sunt foarte informat, dar in alte domenii, chiar nu ma interesa asta pana sa citesc un articol stupid despre asta.
Dar as vrea sa inchei discutia pana la urma, am aflat ce era de aflat.

8 răspunsuri:
| Bubulin4ik a răspuns:

Poti sa te duci la medic, acolo vei primi niste raspunsuri mai concrete!
Plus la asta fiecare organism e diferit! Bafta!

| Azµre a răspuns:

Ața nu se rupe, e un mit, o prostie!
Ața leagă prepuțul de gland! Nu are treabă cu virginitatea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Se va rupe ea la un moment dat, nu-ţi face griji!
Te pup!

| scooby98 a răspuns:

Nu-i nici o problema frate se rupe la un momentdat big grin

| scooby98 a răspuns:

Intreaba un medic pentru orice eventualitate big grin