| Andreeeaaa_4142 a întrebat:

deci am o problema mai delicata. vreau sa o fac cu un baiat si acesta stie ca eu nu mai sunt virgina, dar de fapt sunt! Si vreau neaparat sa o fac cu el. ma inebuneste baiatul ala, imi place maxim de el, il vreau tare. Si vreau neaparat sa o fac cu el dar nu stiu cum sa fac sa nu vada ca sunt virgina. Ce as putea sa fac? Sa ii zic ca am facut-o si ca nu mi s-a rupt himenul? Sau ce as putea sa ii zic... Orice raspuns e binevenit! Va multumesc din suflet pentru raspunsurile voastre!

2 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Omg... ce intrebare dar anyway cei mai bine este sa spui adevaru asa ca spune-i ca esti virgina, sunt sigura ca o sa vreie. lol

| Phutui a răspuns:

Uof, hai la minehee hee si nu vei mai fitongue