| Fotbaliastu a întrebat:

Am o problema la penis și nu stiu cum sa scap... De aproximativ 1 an mi-au apărut pe penis niste bubițe, sunt ca niște coșuri, am cautat pe internet și am văzut ca se numesc fordyce.
Stie cineva cum pot scăpa de ele?
Va rog mult ajutați-mă

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Un medic dermatolog de la un cabinet Dermato_venerologic ti-ar putea da tratament, dar numai in urma unei consulatii ca sa vada ce sunt.

| Emilian65 a răspuns:

Spala zilnic zona respectiva cu apa si sapun si aplica o alifie de galbenele cu propolis.

| ellatinaofficial a răspuns:

Doar lasa-le acolo se duc de la sine, nu agrava situatia