| RobykaBskf a întrebat:

Buna TPU de 3 zile, mi-au aparut pe penis niste cosuri albe, dupa cum am citit sunt cosuri fordyce dar sunt bagate in piele ce trebuie sa fac ca sa ma scap de ele?

Am 14 ani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| GabrielaIoana a răspuns:

Lasa prostiile du-te la doctor sa nu ai cine stie ce problema. Nu te juca cu sanatatea!

| draand28 a răspuns (pentru GabrielaIoana):

Si eu am... am 13 ani salut tongue

| Cosmiin_Cosmy_1999 a răspuns:

Lasale acolo, au un rol bun, toti copiii au.Eu am 12 ani si am, la fel si prietenii mei...