| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema mai delicata...in timpul actului sexual ma lubrifiez mult prea tare!sadceea ce ma face sa nu-mi mai simt prea bine partenerul,decat la inceput foare putin dupa care imi si scade placerea si e aiurea(el are chiar un penis normal 16, 5 cm si grosimea e ok) si totusi in momentul cand ma excit,vaginul meu se mareste mult si se lubrifiaza foarte tare!sad el se straduieste sa fie cat mai ok si sunt momente si pozitii in care il simt putin mai mult, dar pe urma iar nu simtsad am 19 ani si sincer e si primul iubit cu care mi-am inceput viata sexuala,asadar n-am mai experimentat sa vad cum e cu altii,dar il iubesc si nu vreau pe altul, ce pot sa faaac?! va rog un sfat! mai ales cine se mai confrunta cu o astfel de problema! Dau funda pentru cel mai bun si sincer raspuns!:*

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Banuiesc ca este vorba de lubrefierea naturala a corpului, Atunci este simplu, ai la indemana un prosop mai finut si de cateori nu-l mai simti pe partener ii stergi penisul.Sa vezi ca va da roade acest sistem.Sa va iubiti maxim!

10 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

De ce pui problema schimbarii partenerului.Nici unul nu e vinovat.
Incercati sa faceti in asa fel incat preludiu sa dureze mai putin.

| Azµre a răspuns:

Să vizitezi un medic poate fi o altă problemă.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pur si simplu foloseste un servetel... Nu trebuie sa fii geniu ca sa realizezi aceasta solutie. Cand observi ca esti prea uda, foloseste servetelul respectiv. Nu e cea mai estetica solutie, dar poti incerca.

| sensualus a răspuns:

Pai in loc s-o lubrifiezi la greu, mai bine destinde-o printr-un preludiu fainut si poate o sa fie mai placut s-o simti cu lubrifiantul natural al rozioarei

| buzeduulci a răspuns (pentru sensualus):

Eu cred ca la lubrifierea naturala se referea. si eu patesc cam la fellaughing)

| deearrr a răspuns (pentru buzeduulci):

Bineinteles ca la lubrifiantul natural ma refeream!laughing iar tu ce faci in situatia aceasta?happy

| buzeduulci a răspuns (pentru deearrr):

Niccccccccccccccccccc... de asta am si intrat aici ca sa vad si eu ce raspunsuri primestilaughinglaughing) blushing

| Eusebiu_Victor_1987 a răspuns:

Incearca sa stai mai conectata la partida, decat sa te gandesti ce uda esti. Apoi, faza cu prosopul fin(sau ceva matase) pe care sa le speli ft des, sa te stergi atat tu cat si partenerul. A3a varianta ar fi sa o faceti din pozitii care sa intareasca penetrarea : doggy, cu picioarele ridicate(pe umerii lui), sau tu intinsa si el peste tine(pe la spate). Sper sa-ti fiu de folos si spor la sex

| adriana05 a răspuns:

Cum ai spus si tu, ma lubrifiez mult prea tare....incearca sa nu mai lubrifiezi deloc.Se spune ca lubrifiatul iti ofera o senzatie de excitare,dar la tine este contrariul, atunci ar trebui sa renunti. Daca neaparat simti nevoia, foloseste foarte putin. Daca nu te-ai dilatat destul inseamna ca nu esti destul de excitata, pentru aceasta, ar trebui sa incercaci un preludiu mai hot ca sa spun asa.

| spiridusul a răspuns:

Incearca sa stai deasupra lui in timp ce faceti dragoste si sa te atingi singura in zonele intime.