| BestOfTheBest a întrebat:

Salut am o problema mai. ma rog fiti atenti. acum 2 saptamani am sarutat o colega din senin.motiv: asa mi-a venit nici eu nu stiam ce vreau sa fac.seara mi-a trimis un mesaj in care mi-a zis ca ma iubeste asa ca am profitat de ocazie si m`am combinat cu ea dar dupa a inceput sa fie foarte indiferenta si distanta. iar dupa cateva zile am intrebat-o daca continuom sau nu.si a zis ca nu.ma rog toate bune si frumoaselaughing ceea ce ma deruteaza pe mine e faptul` ca a inceput iar sa fie ca inainte fata de mine(ma ia in brate se joaca cu mine etc chestii din astea) si cred ca am inceput sa o plac cu adevarat am incercat sa ii zic asta dar nu cred ca e fata care se da in vant dupa vorbe dulci.si mai e o problemahappy nu stiu cum sa o zic dar nu e o fara foarte serioasa.adica na daca cineva ii pune mana pe fund nu face decat sa se uite urat la el. ce trebuie sa fac? parerea voastrawinking funda

Răspuns Câştigător
| Alexander21 a răspuns:

E copila...Nu iti bate capul cu ea.Cu hihi si haha, ti-o sufla altul de sub nas si tu ramai canal.Dai pace.

| BestOfTheBest explică (pentru Alexander21):

Deci e o cauza pierduta si sa nu mai incerc?

| Alexander21 a răspuns (pentru BestOfTheBest):

Imi pare rau prietene,dar odata ce te legi la cap,e mai rau. Dupa ce spui tu,e cam infumurata,habar nu are ce vrea de la tine,sau de la viata. Odata e bine, odata e rau. Asa o sa iti manance nervii si zilele, crede-ma ca stiu cum e.Eu suport asemenea tampenii de 2 ani jumate. Odata e dragalasa, odata e rece si indiferenta.Ba te iubeste, ba urla la tine.Dar totusi e decizia ta, si ce zilce Fit3ro,poti incerca, dar nu te baga prea adanc, dupa aia poate o sa regreti.

| BestOfTheBest explică (pentru Alexander21):

Ai dreptate.am trecut si eu de 3 ori! prin faze de genul asta si m`au remarcat. am inceput sa ma schimb din cauza asta si vad ca tot nu am invatat de greseli.pur si simplu ma ia valul si nu mai tin cont de nimic.

| Alexander21 a răspuns (pentru BestOfTheBest):

Asa e mereu...Si asa va fi.Trebuie doar sa ai un prieten bun, cu care sa te consulti in asemenea probleme.Sa sti ca poti apela la cineva sa ceri sfatul sa te opreasca daca nu e de nasul tau.De preferat sa fie o fata ca amicwinking o fata stie cel mai bine, un baiat poate te opreste pentru ca ii place lui de tipa.Bafta

| BestOfTheBest explică (pentru Alexander21):

Foarte important ce mi-ai spus. mersi imi va fi de folos mereu:d raman dator!

11 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Cautati alta mai hotarata...

| Crazyghost a răspuns:

Nu renunta, dar clarifica cu ea tot ce ai pe suflet. poti sa-ti pui si niste prieteni sa intrebe ce are de gand sa faca cu tine...

| Agentul6842 a răspuns:

Ei... pai eu nu te-asi sfatui sa fii cu ea deoarece daca ai zis ca nu e atat de serioasa te-ar putea insela oricand si pe tine te-ar durea mai mult!

| Fit3r0 a răspuns:

Pai cel mai bine o iei undeva separat sa fi doar tu cu ea, si ii spui ce ai pe suflet altceva nu prea ai ce sa faci

| BestOfTheBest explică (pentru Fit3r0):

Ea are 2 prietene cu care umbla mai mereu si nu prea am cum.e prea copilaroasa si nu sta locului.

| Fit3r0 a răspuns (pentru BestOfTheBest):

Pai spune-i de fata cu prietena ei... bai fato am ceva de vorba doar cu tine intre 4 ochi...