| AlexOne5 a întrebat:

Am o problemă, Mie imi place de o fata, este cu 1 an mai mare ca mine si vorbim des, cand vorbim ma pierd in cuvinte.

Cam cum sa o fac sa ma placa sau cat sa nu gresesc si sa imi inving teama de a nu mai fi timid... eu cu baietii nu sunt timid doar cu ea. Stie ca o plac si a inceput putin sa ma placa si ea. As fi recunoscator,daca ma ajutati si pe mine cu problema,Va rog nu faceti misto de mine, vreau decat raspunsuri

Si dati-mi subiecte mai complicate si alte chestii sa vorbim ca am vorbit tot ce este nevoie,o cunosc foarte bine, ma cunoaste ff. bine

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Problema ta este una normala, specifica unui baiat care inca nu are experinta in astfel de relatii. Cu cat vei aborda subiecte mai complicate, cu atat mai mult te vei bloca, riscand la un moment dat sa devii penibil. Nu neglija faptul ca fata este mai mare decat tine, deci mai matura. La cei 12 ani ai tai, nu poti ataca decat subiecte specifice varstei voastre, nu legate de "Dragoste si Sex", ca nu ai nicio sansa.

| AlexOne5 explică:

Eu am 12 ani ea 13 tongue

| AlexOne5 explică:

Am doar 12 ani cum sa beau vin si sa fac dragoste, Hai pe Bune nu stii sa citesti... si da am vazut ai trecat cred ca in clasa. 1 la scoala "restaorant" se vede... Frate mai bine nu scriai

| xoxo5 a răspuns:

Uite,mai intai poti sa o inviti la o cina romantica(la restaorant) dupa o inviti la tine acasa si va uitati la un film romantic cu popcorn sa pui petale de trandafiri pe pat stati in pat beti un pahar de vin mai vorbiti iar dupa poate o inviti la o partida de amor dragoste, sex mult succes pup paa!

| Cristiann25 a răspuns (pentru xoxo5):

Tu esti cea din avatar? Ma faci sa rad serios!"restaorant" nu prea ai trecut pe la scoala domnisoara! Ce idei ii dai tu lui vazute prin filme?! Film romantic cu pop corn si cu petale de trandafiri.Esti experta o sa pun si eu in aplicare sfaturile tale(glumesc normal!).