| vescan4ever a întrebat:

am nevoie de sfaturile voastre inteligente, peste 3 saptamani trebuie sa merg la o petrecere cu mai multi prieteni dar si cu fete si problema este ca nu ma prea pricep la dans, ce ar trebui sa fac, cum ar trebui sa procedez pentru ca nu as vrea sa stau ca si fraierul, jos toata ziua, va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| viktor_6171 a răspuns:

Fii original, da friu liber imaginatiei si poftim esti cel mai cool dansator...ai sa poti, ai incredere in tine.

4 răspunsuri:
| DorelSudoru a răspuns:

Nu dansezi destul de simplulaughing

| oneDisturbed a răspuns:

3 beri. La mine a mers, te binedispun si o sa vrei sa dansezi chiar daca nu stii.;) Oricum, si cel mai prost dans (ma rog, atata timp cat nu arata ca un dans din vre'o comedie sau desen animat) te va pune din start intr'o pozitie mult mai buna decat daca stai ca floarea langa perete. In plus, nu o sa-ti spuna nimeni ca nu stii sa dansezi, ca esti praf la dans sau asa ceva. E o petrecere si nu o sa ii pese nimanui de cum dansezi TU in mod special. Daca te distrezi si te simti bine e OK.

On the other side, daca vrei neaparat sa dansezi bine, fie rogi pe cineva, fie www.youtube.com + oglinda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In trei saptamani poti ajunge expert. roaga pe cineva apropiat sa te invete. daca nu, cu matura in fata oglinzii.asa invatam noi.

| Lo_9668 a răspuns:

Trebuie doar sa te misti nu trebuie sa stii sa dansezi neaparat te duci langa fata cu curaj si incepi sa te misti putin happy