| freakchild a întrebat:

Am facut sex neprotejat cu prietenull meu de cateva ori. a durat putin apoi am continuat cu un handjob pana a ejaculat. exista vreun risc de a ramane insarcinata?

Răspuns Câştigător
| lplostonyou a răspuns:

Da sigur ca poti ramane,spermatozoizii se gasesc si in lichidul preejaculator, altadata sa iei tableta de a doua zi, fa un test cel mai bine sa fi sigura ca nu vei avea bebe happy

2 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Doamne dar cati ani ai? Decat sa incep sa injur si sa critic, un sfat: De ce nu ganditi cu capul nu cu pi...a?!

| pupu_7309 a răspuns:

Da exista riscuri ft mari.acum singurul tau noroc ar fi sa fii in perioada fertila daca nu te sfatuiesc sa iti iei un test sa scapi de indoieli