| 8ball a întrebat:

Am si eu o intrebare care mi-o pun mereu! Am vreo problema sexuala? De ce ma intreb? Eu inca sunt virgin, dar atunci cand ma masturbez, dupa ce ma ejaculez, penisul meu intra imediat in stare fleasca.Este ceva grav? Astept seriozitate

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Disparitia erectiei si intrarea in stare flasca a penisului difera de la barbat la barbat: la unii e mai rapida, la altii e mai lenta. Iar ca regula generala: se produce mai incet in timpul unui act sexual propriu-zis comparativ cu o masturbare, fiindca la actul sexual se mentine stimulul erotic. Asadar, esti perfect normal.

8 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu ai nici o probleme, e o reactie fireasca.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Cel mai bine este sa consulti un doctor

| oz a răspuns:

Pai se elibereaza "tensiunea" ce vrei...

| night_crawler a răspuns:

Du-te si tu la un doctor specialist...totusi nu cred ca e ceva grav...happy

| traumatizaNtu a răspuns:

E normal. Nu-ti face probleme.

| 8ball explică:

Va multumesc mult de tot pentru raspunsuri.Nu ma asteptam ca o sa primesc atatea raspunsuri atat de repede. M-am mai linistit big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Este absolut o reacție normală.
După erecție (ejaculare), penisul devine flasc!
Așa sunteți voi, vioi ca apoi să fiți somnoroși.
Ești normal, nu ai de ce să te sperii.
O seară plăcută.
Pa, pa.

| budokay a răspuns:

Nu este nimic grav! Cand vei intretine relatii sexuale, vei ramane mirat cum dupa primul numar ( prima ejaculare), dupa 10-20 secunde aproximativ un minut, penisul tau se va trezi din nou la viata! asta daca vrei sa mai continui actul sexual ( 2 numere)