| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare: cum sa imi ridic libidoul? am relatii de 3 ani si am schimbat 4 parteneri, si chestia e ca nu simt nici o placere (vaginal), am preludiu si iubitul meu este foarte bun in pat, este atent la mine si il deranjeaza faptul ca nu am orgasm, si stiu ca problema e in mine, nu simt nimic la penetrare, cunilingusul il face foarte atent pentru ca am clitor sensibil, primesc placere doar cind ma masturbez si nici nu prea am apetit sexual. Poate fi ceva legat de hormoni, de glanda tiroida? Imi puteti da cineva un sfat?

5 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

"primesc placere doar cand ma masturbez" spui, pai poate ca te masturbezi prea mult si doar asa reusesti sa ajungi la orgasm. Ti-ai invatat corpul, si poate prietenul tau nu ti-l cunoaste atat de bine. Incearca sa ii spui ce si cum sa faca. o fi el atent, dar trebuie sa ii spui si tu daca e ceva ce nu iti place sau iti place sa iti faca. Daca nu... stiu ca exista ceva pastile la farmacie. ce isi fac efectul dupa nu stiu ce perioada dupa ce le iei. intereseaza-tewinking Bafta!

| aryana1991 a răspuns:

Incearca sa stai deasupra schimba lucrurile

| NeneaGogu a răspuns:

Dar tu la oral te pricepi?

| NeneaGogu a răspuns:

vai, m-ai lasat cracit, ce iti inspira asta?

| SmRpT a răspuns:

Limba si degete nu are?thinking