| допинг a întrebat:

Am si eu o "problema" de ceva timp, sunt baiat si am 19 ani si de vreo cateva luni 6-7 luni de zile am observat ca am libidoul foarte scazut. Nu prea am apetit sexual absolut deloc. Am ajuns sa refuz fete doar pentru faptul ca eu nu simt acea "atractie sexuala". Faza e ca nici sa ma masturbez nu am chef. Foarte rar simt nevoia sa intretin relatii sexuale. Vreo solutie cum as putea imbunatati aceasta chestie?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Te sfatuiesc sa vizitezi un psiholog, pentru ca problema ta este o depresie sau anxietate, de aceea ti-a scazut si libidoul.

| Bariel a răspuns:

Ramai asa ca e mai bine happy

| допинг explică (pentru Bariel):

Argumente ca e mai bine asa?

| NotNamed a răspuns (pentru Bariel):

Nu neapărat. Depinde ce partenera de viata isi gaseste. Sunt unele care le plac sex.ul la max 2 sapt altele care vor la fiecare 2 - 3 zile și restul care o fac rar pentru ca sunt ocupate cu altceva. Cam greu gasesti cele care o fac rar deci ar cam fi o problema.